Apie mus

Parduotuvė "Malonios Smulkmenos" asortimentu nudžiugins ne vienos rankdarbių srities meistrę. Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėję prekiauti čekišku biseriu, tapome oficialiais "Preciosa" tiekėjais ir siūlome gausią paletę čekiško biserio: įvairiausių spalvų, dydžių ir formų stiklo karoliukus siuvinėjančioms, veriančioms ir neriančioms auksarankėms.
Taip pat esame oficialūs Swarovski distributoriai Lietuvoje: pas mus įsigysite nuo mažiausios kristalo akutės iki stambiausių Swarovski perlų gijos.
Papuošalų kūrėjai čia ras platų metalinių detalių pasirinkimą, o mėgstantys tik taurius metalus - paauksuotas, pasidabruotas ir sidabrines papuošalų gamybos detales.
Vertinantys gamtos dovanotą puošmenų jėgą, galės pasikrapštinėti po daugybę stalčių su natūraliais akmenimis ir mūsų pasiteirauti naudingos informacijos apie kiekvieno mineralo simboliką ir poveikį.
Nedaug bendro su papuošalų kūryba turintiems klientams pagelbėjame suverdami norimą papuošalą iš parinktų akmenėlių, pataisome suplyšusį ar pakviečiam į pamokėlę norinčius susipažinti su vėrimo pagrindais.
Metalo apdirbimu užsiimantiems meistrams tiekiame juvelyrikos darbo įrankių ir medžiagų; dalį jų turime galimybę užsakyti individualiai.
Be to, užsiimame ne tik mažmena, bet ir didmenine prekyba patraukliomis kainomis, dėl kurių visada mokame draugiškai susitarti 🙂
O ką jau kalbėti apie visas likusias lentynėles, nukrautas širdžiai maloniom ir naudingom smulkmenom... 🙂