Sveiki, Prisijungti
Swarovski kristalas, pakabukas 18mm,...
Swarovskio pakabukas, 18mm, spalva "topaz".
Visi gamintojaiBeadalonKnorrPrandellMetalasPreciosaSWAROVSKIUAB "UNIVERSALUX"
PrenumeruotiNutraukti prenumeratą
--Kainą: žemiausia viršujeKainą: aukščiausia viršujePavadinimą: nuo A iki ŽPavadinimą: nuo Ž iki AEsantys sandėlyje aukščiau Rūšiuoti pagal
Juodiklis "GOSIBA" yra Vokietijos kompanijos Fischer produktas. Jis naudojamas juodinti sidabrą, taip pat žalvariu ir variu padengtus elementus. Naudokite su šepetėliu arba panardindami jūsų gaminį į tirpalą. Tirpalas paruoštas naudojimui.
Argentum valymo skystis Skystis skirtas sidabro, aukso, vario ir jo lydinių valymui. Chemiškai poliruoti panardinant arba patrinti. Daugkartinio naudojimo. DĖMESIO! Nevalykite organinių akmenų, karoliukų, perlų ir t.t .
Dvikomponenčiai , epoksidiniai klijai.. Naudojimo laikas: iki 5 minučių. Po išdžiūvimo klijų spalva būna skaidri, atsparus smūgiams, senėjimui ir vandeniui. Pakuotė: 2x15 ml.
Dvikomponenčiai epoksidiniai klijai UHU PLIUS 300.Stingimo laikas iki 12 valandų, išlaiko svorį iki 300kg.Skirtas metalo, stiklo, porceliano ir kitam klijavimui, atsparus vandeniui, skaidrios spalvos.
Skystis skirtas aukso gaminiams valyti.Viduje yra mažas konteineriukas į kurį panardinamas jūsų gaminys, palaikoma keletą minutėliuų ir praplaunama po tekančiu vandeniu.
Tekstiliniai klijai.
Liutowka, skystis skirtas aukso, sidabro ir jo lidinių litavimui. Tai pagalbinis skystis.Įpakavimas 0,25l.
Abdekas yra litavimo skystis aukso, sidabro ir jų lydiniams, jo sudetyje yra alkoholio. Jis tarnauja kaip apsauginis skystis, kai yra atliekamas oksiduojamojo elemento remontas.Įpakavimas 1l.
Specialus lakas, skirtas juvelyriniams gaminiams. Tai bespalvis aerozolis, jis užpurškiamas ant ant gaminio paviršiaus norint užkirsti kelią paviršiaus oksidacijai.
vienetų 1020
Nėra prekių
Pristatymas 0,00 Lt Viso 0,00 Lt
Krepšelis Pirkti
Visos naujos prekės
Visi perkamiausieji